piątek, 30 września 2011

Zwierzenia powracają na antenę Radia Aktywnego !

          Moi Drodzy, pragnę Wam zakomunikować, że od października audycja "Zwierzenia rockmana" powraca na antenę Radia Aktywnego. Tak, tak mówię to z ogromną powagą. Termin audycji uległ zmianie - obecnie jest to poniedziałek, godzina 17:00 (pierwsza audycja najprawdopodobniej już 3 października!). A co dla Was przygotowałem? Oczywiście, nie mogę zdradzić wszystkiego, ale... będziemy mieć kilka nowości, choć generalnie większosć rzeczy zostaje po staremu. Po co zmieniać sprawdzonego dealera? ;) Jakiej muzyki możecie się spodziewać? Przede wszystkim hard rock, blues, rock progresywny, rock klasyczny, szeroko pojęta muzyka alternatywna. Jednak o czym mogliście się przekonać dotychczas, nie raz w audycji gościł rock symfoniczny, krautrock, jazz, new metal, grange, post-rock (...) po prostu dobra muzyka. Duży nacisk położony jest na muzykę rockową lat 60, 70 czy 80, ale nie zabraknie muzyki współczesnej. Audycja nie jest skierowana jedynie dla miłośników rocka. Skierowana jest do wszystkich tych, którzy lubią posłuchać dobrej muzyki i ciekawych zwierzeń prowadzącego :)


Co do kącików muzycznych i bloków tematycznych, przedstawiają sie one następująco.

1) "Kanon muzyki znanej i nieznanej" - audycja poświęcona w całości płycie, która zasłużyła na miano "klasyki rocka", lub "białego kruka" (kącik zapowiada się naprawdę niezwykle pasjonująco, zaprezentuję prawdziwe perełki wydawnicze)
2) "Bogowie sześciu strun" - naturalnie ciąg dalszy moich zwierzeń...o wirtuozach gitary
3) "Blog tematyczny" - serwuję konkretny temat, pod który dobieram odpowiednią muzykę
4) Audycja specjalna - takowe są w planach :)
5) "Zwierzenia" - czyli pogaduchy z zaproszonymi gośćmi
6) "Ciężkie granie" - pewnego rodzaju novum, będę starał się, aby w audycji zaprezentować przynajmniej jedną piosenkę z pogranicza rocka i metalu, czasami będą to naprawdę mocne kompozycje

Oczywiście nie zabraknie nowości wydawniczych, zapowiedzi i relacji z koncertów, ciekawostek, recenzji płytowych i ... dobrej zabawy!

Czekam na wszelkiego rodzaju spostrzeżenia i propozycje: damian.ciura@radioaktywne.pl

Pozdrawiam serdecznie !

2 komentarze:

  1. Panie Damianie, kąciki wyglądają naprawdę imponująco. Wszystko wygląda dobrze. Czekam na audycję i życzę powodzenia.

    Riverman

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje bardzo, postaram się aby audycja była jeszcze ciekawsza niż dotychczas :)

    OdpowiedzUsuń