sobota, 1 października 2011

Audycja no 1 - po przerwie wakacyjnej

          W poniedziałek na antenie Radia Aktywnego będę chciał na chłodno, rozłożyć na czynniki pierwsze album Heritage. Ocenimy go na spokojnie. Chciałem tego uniknąć w pierwszych dniach, tuż po premierze. Naturalnie liczę na Wasze komentarze i uwagi odnośnie nowego dzieła. Podczas audycji możecie pisać do studia – audycja będzie poświęcona w całości wspomnianemu albumowi.

Radio Aktywne, "Zwierzenia rockmana" poniedziałek 17:00  (3.10.2011)

link do strony radia: http://radioaktywne.pl/

Zapraszam serdecznie!
Damian Ciura


 Pierwsze wideo z nowego albumu - “The Devil’s Orchard” w reż. Phila Mucci
3 komentarze:

 1. ciekawie jaką opinie ma na temat albumu Damian, jestem bardzo ciekawy, moim zdaniem muzyka na Heritage jest długodystansowa i trzeba się w nią wsłuchać, po pierwszym przesłuchaniu robi niezbyt ciekawe wrażenie. Najlepszy kawałek? Zdecydowanie Folklore!

  OdpowiedzUsuń
 2. dobra, ciekawa audycja, zarówno prowadzący jak i jego gość mieli nieco dziwne spostrzeżenia, aczkolwiek oceniali to nie "metalowcy" a raczej "rockmani" :) niemniej jednak podobał mi się program mimo, że słuchałem go pierwszy raz. Oby więcej Opeth w radiu. Ave!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie dzięki za uznanie. Chciałbym również podziękować serdecznie stronie fanów Opeth www.opeth.pl, że wspomniała o audycji. Bardzo dziękuje za medialne wsparcie! :) Płyta bardzo intrygująca, słucham jej cały czas i w zależności od nastroju zmieniam faworyta płyty. Czuję, że do tego albumu będę wracał wielokrotnie.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń